Bled -deň 2: medaily pre Ľ. Špajdela a M. Mečiara!

08.02.2020

V 2. deň súťaží (5.feb.) si vybojovali trnavskí plavci (STU) prvé medaily: v súťaži na 100 m prsia získal najprv bronz Martin Mečiar (kat. E, na smímke vľavo v červenej čapici) a potom si striebro vybojoval Ľuboš Špajdel (kat. C, na snímke nižšie čierna čapica).   Linky na videozáznam ich rozplavieb (dostupné sú len z Facebooku...) sú tuM a tuŠ

Výsledky  bazénových súťaží sú  na stránke https://live.swimrankings.net/27101/# , v prípade 100 m prsia mužov treba kliknúť na Report6. Ľ. Špajdel (na obr. so zástavkou) potom medailovo uspel aj v nasledovné  dni: v pretekoch na 25, 50 m a 200 m (všetko prsia) získal  trikrát bronz a z Bledu si teda odnáša celkovo 4 prsiarske medaily. A M. Mečiar získal aj bronz za 100 m kraul, nuž  súčet ich medailí je 4+2=6! Bravo! Oboch borcov vídavame ich aj na súťažiach Slovenského pohára v zimnom plávaní a dúfame, že sa predstavia aj na jeho 5. kole 7. marca 2020 v Bratislave (aj so svojimi kovmi)...